Iepazīsties ar citiem noteikumiem šeit:

Piegādes informācija Privātuma politika Lietošanas noteikumi


PRECES ATGRIEŠANA

Iegādājoties preci Lloyd interneta veikalā:

Jums ir tiesības iegādāto preci atgriezt 14 dienu laikā. SIA EUROSKOR LATVIJA garantē atmaksāt naudu vai samainīt preci pret citu, ja esat to saglabājuši tādā pašā kvalitātē, kā to iegādājoties. Pie preces maiņas vai atgriešanas pasta izdevumus sedz pircējs. Apavi nedrīkst būt valkāti, nobružāti, mazgāti vai kā citādi bojāti.

Preces atgriešanas process:

  1. Lai saņemtu atpakaļ naudu, aizpildiet dokumentu iesniegums (uzklikšķinot uz dokumenta, tas atvērsies), ieskenējiet vai nofotogrāfējiet to un sūtiet uz e-pastu eveikals@lloyd.lv
  2. Preci nogādājiet jebkurā no Lloyd veikaliem (t/c Spice, t/c Alfa, t/c Domina, t/c Galleria Rīga, t/c Akropole) vai sūtiet ar kādu no kurjeriem uz iepriekš ar e-veikala administratoru saskaņotu adresi (pievienojot arī iesnieguma un pavadzīmes oriģinālu).
  3. Pēc preces atgriešanas saņemsiet samaksāto naudas summu atpakaļ savā bankas kontā ne vēlāk, kā 10 darba dienu laikā.

Ja ir kādi jautājumi par preču atgriešanu interneta veikalā, rakstiet uz e-pastu eveikals@lloyd.lv vai zvaniet uz Lloyd interneta veikalu pa tālr.: 20028422.

Iegādājoties preci veikalā

Ja precei atzīts ražošanas defekts un vēlaties tās remontu, maiņu vai naudas atmaksu, tad, uzrādot pirkuma čeku, nododiet preci jebkurā Lloyd veikalā. Pārdevējs Jums lūgs aizpildīt prasījuma pieteikumu.

Čeka kopija vai maksājuma uzdevums no interneta bankas netiek uzskatīts par pirkumu apliecinošu dokumentu, uz kura pamatojoties Jūs varat nodot preci atpakaļ.

15 darba dienu laikā Jūsu prasījumu izskatīs eksperts un veikala vadītājs sniegs galīgo atbildi par lēmumu.

Prasījuma pieteikumu var iesniegt 2 gadu laikā no preces iegādāšanās brīža.


Iepazīsties ar citiem noteikumiem šeit:

Piegādes informācija Privātuma politika Lietošanas noteikumi